Зустріч з учнями Петродолинської школи

Сьогодні, керівник організації «Чорноморське гайдамацьке об’єднання», активіст одеського «Євромайдану» Сергій Гуцалюк разом зi своїми друзями з чорноморського Лiтературного Об’ єднання iм. В. Домрiна зустрiвся з учнями Петродолинської школи та мешканцями Петродолини.

В ході проведення заходу учні та вчителі декламували вiршi про вiйну та любов до України . Сергiй розповiдав про себе, своїх друзiв на фронтi, запросив учнiв приєднатися до вiйськово-патрiотичних заходів та змагань, що будуть проводитись у цьому році в Одеському регіоні.

Зустріч видалась, відвертою та сердечною – пiсля її закінчення місцеві мешканці, в тому числі і молодь, висловили свою подяку за чудово проведний час: подарували гостям квiти та сувенiри. А ті у свою чергу подарували бiблiотецi Петродолини книжки, як свої, так i чорноморських поетiв, книжки з патрiотично-виховальної роботи, також календарі та методички з національно-патріотичного виховання розроблені на замовлення Одеського обласного Центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді.

поділитися
redactor