Виховна розмова з курсантами

Про події осені 2013/зими 2014 рр., про одеський та київський майдан сьогодні говорили з курсантами 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ім. Олександра Одарія! Як завжди вдячні за увагу та гостинність! Працюємо далі💙💛

Світлини від Одеський державний університет внутрішніх справ.

Курсанти 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ім. Олександра Одарія
  • У колекції Національного музею Революції Гідності, де міститься понад 2000 предметів, 500 аудіо- та відеоінтерв’ю, велике зібрання фотографій та існує бібліотека книжкових видань про події Революції.
  • Революція Гідності — як суспільні та політичні зрушення, викликані зривом підписання Угоди про Європейську інтеграцію, та, власне, самим Євромайданом.
  • Символом Революції гідності стала людина, що створила образ, який облетів увесь світ. Образ, який сформувався в сучасного покоління українців після подій Майдану під час Революції гідності. Завдяки важливій історичній складовій та через прихильність автора проекту до класичної музики, жанр його власної творчості можна назвати історичною неокласикою. У 2014 році Piano Extremist уперше зіграв на Хрещатику твір «Ludovico Einaudi — Nuvole bianche», та був одягнений у балаклаву та бронежилет.
    Під час Революції гідності УПЦ КП, на відміну від УПЦ МП, підтримала прагнення українського народу до свободи та виступила на його боці. Загалом, ці відмінності стали продовженням протистояння Церков в Україні.

     

  • Активна протидія революційним перетворенням у державі здійснювалась представниками окремих олігархічних (а по факту кримінальних) структур та окремими (здебільшого популістськими) силами, які брали участь у революції, але не досягли своєї мети. Всебічну підтримку контрреволюціонерам надавала і продовжує надавати путінська Росія, у тому числі — через проведення на території України спеціальних операцій.

поділитися