Щодо особливостей організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

10 червня відбулася робоча наради під головування керівника апарату обласної державної адміністрації Дениса Мусієнка з представниками регіонального центру оцінювання якості освіти, департаменту освіти і науки, департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, поліції, державної служби з надзвичайних ситуацій, управління Держпродспоживслужби та інших служб області.
На нараді було обговорено особливості організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.
Першочерговим завданням визначено необхідність створення безпечних умов під час проведення ЗНО та виконання протиепідемічних рекомендацій, затверджених постановою Головного санітарного лікаря України № 24 від 21.05.2020 року.
Розроблено схему екстреного оповіщення та порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання відповідними службами області.
Обговорено напрями роботи щодо своєчасного отримання антисептиків, дезінфекторів, масок, халатів, пірометрів в області та доставки їх до пунктів тестування, кількості медичних працівників, які будуть залучені до чергування на пунктах тестування відповідно до затвердженої мережі пунктів тестування області.
Окрім того, визначено, що організація підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання буде здійснюватися відповідно до вимог щодо перевезення пасажирів з дотриманням протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря та заздалегідь розробленим графіком прибуття шкільних автобусів до пунктів тестування.

 
поділитися