30 червня у «Зеленому театрі» відбувся всеукраїнський некомерційний музично-культурницький проект до дня молоді і до дня Конституції ROCK SEA – 2018

 30 червня у «Зеленому театрі» відбувся всеукраїнський некомерційний музично-культурницький проект до дня молоді і до дня Конституції ROCK SEA – 2018.

З 10:00 в алеї біля театру працював ярмарок народних майстрів, проходили майстер-класи для всіх бажаючих.
З 17:00 і до 23:20 виступали гурти: Jillhouse (м. Одеса), Znaydeni rechi (м. Ізмаїл), Колір (м. Одеса), М.Тюссо (м.Одеса), Пернатый змей (м. Одеса), хедлайнери Epolets (м.Одеса) та Скрябін (м.Київ).
Ведучі: Вікторія Жуковська (серед проведених нею заходів – наймасштабніші фестивалі країни) і Іван Мічковський (соліст одеського гурту М.Тюссо).
Тисячі одеситів та гостей міста відвідали наш захід і навіть погода не завадила, а навпаки сприяла. Були розіграні призи від партнерів та проведені веселі конкурси.
Наші партнери: Країна ФМ Одеса, медіа партнер – 7 канал, магазин Фолк Мода та Just so.
Довідка:
Вперше фестиваль ROCK SEA в Зеленому театрі відбувся 30 вересня минулого року. Тоді виступали молоді та знані талановиті рокери: М.Тюссо, StereoЛом, ТОБІ, Друже Музико, WELL. Хендлайнерами вечору стали гурти Фіолет і Тартак. Проводили фестиваль – найфестивальніші ведучі Мяч Дредбол та Вікторія Жуковська. Тисячі одеситів та гостей міста відвідали наш захід.
ROCK SEA – 2018 проводиться за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної державної адміністрації Одеської обласної ради. Головні організатори: КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді».
Завдання проекту: виховання культури сприйняття різних молодіжних напрямків у музиці, сприяння розповсюдженню та популяризації музики українських авторів на півдні України, просвітництво, пропаганда здорового способу життя та захисту довкілля (територія фестивалю без алкоголю). Проект планується проводитися щорічно!

поділитися
vasily.gudkov