Проект “Соціальні покази українського кіно”

Проект “Соціальні покази українського кіно” запрошує в кінотеатр “Сінема Сіті” на показ “Український короткий метр. Фестивальні відзнаки”.

Програма:
1. «Причинна», 2017, реж. Андрій Щербак, 21хв.
Український короткометражний анімаційний фільм за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка. Це фільм-спів, тихий спів, що переходить у шепіт надії та любові.
– «Найкращий анімаційний фільм» Другої Національної кінопремії «Золота Дзиґа», 2018

2. «SWAN», 2014, реж. Олександр Даниленко, 4хв.
Наші душі подібні до лебедів. Ми маємо тільки одне справжнє кохання у житті. І це кохання сильніше за відстань і час. Інколи навіть межа між світами не є перепоною для нього.

3. «І Бог зробив крок у порожнечу», 2013, реж. Заза Буадзе,30хв.
У забутому селі в Чорнобильській зоні доживають двоє. Молодість та щасливе сімейне життя в минулому, нині ж вони мають лише паркан, що розділяє їхні двори, яблуня на межі і «поштовий чайник» як єдиний спосіб спілкування.

4.«Golden Love», 2016, реж. Павло Остріков, 12хв.
Через свої комплекси Віктор довго не може наважатися зайти в місцевий Будинок культури на побачення-п’ятихвилинки. Однак, переживаючи муки самотності, все ж таки вирішує піти на цей крок. Страх Віктора підтверджується — кожне побачення, неначе випробування для нього.
– Нагорода Кінофестивалю «Відкрита ніч» Найкращий фільм – 2016.

5. «Mia Donna», 2018, реж. Павло Остріков, 16хв.
Життя 46-річної Оксани змінюється, коли її чоловік Толік перетворюється у семирічного хлопчика. Лікарі безсилі, і ніхто не може зарадити.
– Премія «Золота дзиґа» Найкращий короткометражний ігровий фільм – 2019.
– Найкращий фільм національного конкурсу KISFF 2019.

6. «Дякую», 2018, реж. Дзен Євстигнєйкін, 25хв.
Фільм розповідає про пригоди японського професора – Хіроші Оно в Україні . За збігом обставин той не встигає на потяг до Києва і має самотужки дістатись зі Львову до столиці. Все що має Хіроші – це тисяча гривень в гаманці і «Дякую» в словниковому запасі.
– «Гран Прі» ArtTravel International Film Festival 2019
– Спеціальна премія Special awards Zagreb Tourfilm Festival 2018.

ВХІД ВІЛЬНИЙ
Тривалість : 127 хвилин
Вікове обмеження: 12+

Збір глядачів відбувається у фойє кінотеатру біля квиткового контролю. Глядачі будуть запрошені до зали у порядку живої черги за 10 хвилин до початку сеансу.
Організатори не обмежують доступ глядачів на сеанс навіть після заповнення всіх вільних крісел в залі.

Заявки на відвідування показу організованими групами осіб надсилайте на адресу: kultprosvit@gmail.com
Проект відбувається за ініціативою ГО “Культпросвіт” за підтримки: кінотеатру Сінема Сіті, Центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді.Одеса (керівник Наталія Михайленко), Український клуб Одеси (керівник Наталія Чайчук), а також волонтера та громадського активіста Timur Nishnianidze . Висловлюємо всім подяку за підтримку та сприяння в організації та проведенні проекту.

Коли: 29 липня, 17:00.
Де: Кінотеатр “Сінема Сіті Одеса”, ТРЦ “Fontan Sky”, пров.Семафорний, 4, 2-й поверх.

До зустрічі на кінопоказі!

поділитися
redactor