Про вебінар для бібліотекарів закладів професійної освіти Одещини на тему «Бібліотека – один з найголовніших осередків національно-патріотичного виховання молодого покоління»

У травні 2023 року відбувся вебінар для бібліотекарів закладів професійної освіти Одеської області на тему «Бібліотека – один з найголовніших осередків національно-патріотичного виховання молодого покоління» .
Відкрив роботу заходу, привітав присутніх та наголосив на важливості національно-патріотичного виховання у контексті сучасних викликів Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО в Одеській області.
Поділилась досвідом роботи створення ефективної виховної системи національно-патріотичного виховання молоді Михайленко Наталія Володимирівна, директор КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді». Кравець Лариса Анатоліївна, бібліотекар ДНЗ «Північний центр професійної освіти», поділилась власним досвідом роботи з національно-патріотичного виховання, наголосила на тому, що бібліотека – центр морально-естетичного та національно-патріотичного виховання молоді. Кулінська Тетяна Дмитрівна, бібліотекар Дунайського центру професійної освіти, ознайомила пристуніх з принципами патріотичного виховання в сучасному українському суспільстві, поділилась власним досвідом роботи.
Про патріотичне виховання в контексті розвитку духовного потенціалу особистості учня розповіла Чумаченко Наталія Іванівна, бібліотекар ДНЗ «Кілійський професійний ліцей». Вона зазначила, що формування патріотизму – основа виховної функції бібіліотеки навчального закладу. Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО в Одеській області, надав роз’яснення щодо замовлення та розподілу навчальної літератури для закладів П(ПТ)О, підвів підсумки роботи обласної методичної секції.
Бібліотекарі активно брали участь в обговоренні питання національно-патріотичного виховання, із задоволенням ділились власним досвідом роботи.
Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку учасникам заходу. Усім бажаємо міцного здоров`я, творчих здобутків, та неодмінної перемоги України.

 

поділитися