Презентація програми “Мріємо та діємо” (Онлайн)

Завдяки запрошенню департаменту освіти і науки ООДА  9 вересня приєдналися до онлайн презентації програми “Мріємо та діємо”, яка була корисною керівництву громад, представникам підрозділів, відповідальних за молодіжну політику в громадах, освітнього сектору та установам, які працюють з молоддю. Треба відзначити,що у онлайн-заході взяли участь більше 100 осіб!
Програма USAID “Мріємо та діємо” оголошує дргуий відбір громад до участі у програмі та можливості отримати підтримку ініціатив, спрямованих на розвиток молоді, громади з 9 областей: Київської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської, Одеської, Харківської, Волинської, Запорізької та Закарпатської (окрім обласних центрів). Долучитися до програми можна, взявши участь у конкурсі “МолодьТут: створи громаду молодіжних перспектив”.
За результатами конкурсного відбору буде обрано до 30 територіальних громад з вищеперелічених областей. Вони працюватимуть разом з “Мріємо та діємо” над створенням сприятливого середовища для розвитку, навчання та реалізації молоді. Участь у програмі відкриває такі можливості: створення сучасного та інклюзивного молодіжного центру, впровадження навчальних програм з підприємництва та розвитку кар’єрних можливостей молоді, громадянської освіти та залучення молоді до вирішення проблем у громадах, а також підвищення соціальної згуртованості та поваги до різноманіття.
Умови конкурсу “МолодьТут”: https://www.mriemotadiemorazom.org/molodtut
Кінцевий термін подачі заявок – до кінця дня 10 жовтня 2021 року.

 

поділитися