Онлайн презентація проєкту “Легенди одеського лиману” (Анонс)

Одеська обласна бібліотека для юнацтва запрошує всіх бажаючих читачів на онлайн презентацію проєкту Легенди одеського лиману, яка відбудеться 27 жовтня о 13.00 на платформі ZOOM. Підключитися до конференції Zoom https://us02web.zoom.us/j/7922285991?fbclid=IwAR3tw0lIjzh0t3WQ7G7vZAteaCmUc142-RaaJJUYmcDd3WpcWYAnC2UbxPg#success

Ідентифікатор конференції: 792 228 5991
Код доступа: 2021
Проєкт «Легенди одеського лиману» – це серія короткометражних анімаційних роликів (7 роликів до 5 хв. кожен), об’єднаних спільним сюжетом, які в казковій формі розповідають про пригоди, що відбуваються на тлі реальних історичних подій в околицях Хаджибея-Одеси протягом XV–XXI століть.
Проєкт поєднує 2D-анімацію із насиченими, яскравими візуальними образами, сповнену колоритом Півдня України, сучасною авторською музикою на перетині фолку та електроніки та цікавою історією, яку озвучують популярні українські актори та музиканти.
Головні герої втілюють в собі збірні образи різних верств населення, які протягом століть формували культурний колорит південної України: козаки та чумаки, кримськотатарські воїни та селяни, польські шляхтичі. Пригоди головних героїв пов’язані з реальними історичними постатями, серед яких: шляхетська родина Бучацьких-Язловецьких, які володіли землями сучасної Одещини в XV столітті, козацький полковник Семен Палій, генерал армії УНР одесит Всеволод Змієнко, сучасні патріоти, одеські добровольці АТО, прикордонники. Пригоди героїв також пов’язані з абсолютно реальним явищем – маревом, яке інколи здіймається над узбережжям Куяльницького лиману.
«Легенди одеського лиману» – грантовий проєкт Українського культурного фонду. Головним реалізатором виступає громадська організація “Яскрава Країна”, ключовими партнерами є ГО “Південний Артпростір” та Український Інститут Національної Пам’яті.
поділитися