Оголошується конкурсний відбір кандидатів до складу Регіональної дитячої ради при Одеській обласній державній адміністрації.

Відповідно до розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 20.07.2020 № 471/од-2020 «Про затвердження Положення про Регіональну дитячу раду при Одеській обласній державній адміністрації» оголошується конкурсний відбір кандидатів до складу Ради!
Регіональна дитяча рада при Одеській обласній державній адміністрації (далі – Рада) є консультативно-дорадчим органом, який діє з метою захисту прав та інтересів дітей, врахування їх думки та безпосереднього залучення до прийняття рішень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у питаннях, що стосуються дітей.
До участі у конкурсному відборі запрошуються особи віком до 18 років.
Для участі у конкурсному відборі до складу Ради претендентам необхідно до 10 листопада 2020 року подати до Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації такі документи:
1) реєстраційна форма претендента до складу Регіональної дитячої ради при Одеській обласній державній адміністрації за формою, що додається;
2) рекомендаційний лист із місця навчання претендента або від голови організації, членом якої він є або був;
3) згода законних представників претендента на членство в Раді у довільній формі;
4) есе або відеозвернення (далі – конкурсні роботи) на тему «Моє майбутнє починається сьогодні».
На початку конкурсної роботи необхідно зазначити:
назву конкурсної роботи;
навчальний заклад та клас;
прізвище, ім’я та по батькові претендента.
Вимоги до конкурсних робіт:
есе мають бути виконані у текстовому редакторі Microsoft Word, шрифтом Times New Roman 14, інтервал 1,5, розміром до 1000 знаків;
відеозвернення мають бути виконані у форматі mp4 та тривалістю не більше трьох хвилин.
Критерії оцінювання конкурсних робіт:
1) актуальність, новизна ідеї;
2) креативність;
3) наявність власної аргументованої точки зору;
4) логічність викладення змісту;
5) наведення прикладів з життя.
До участі у конкурсі не допускаються роботи, що: не відповідають тематиці конкурсу; подані після встановленого строку; не є оригінальними.
Претенденти, які не подали пакет документів у визначений строк або подали його не у повному обсязі, до участі у конкурсі не допускаються.
З метою участі в конкурсному відборі необхідно надіслати зазначений пакет документів на електронну пошту Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації departament_dmitruk@ukr.net . Контактні особи: Анастасія Сичова, Зоя Дмитрук; номер телефону: (048) 722-52-54.
поділитися