Установче засідання Регіональної дитячої ради при обласній державній адміністрації

Сьогодні, в освітньому хабі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти обласної ради» відбулося перше установче засідання Регіональної дитячої ради при обласній державній адміністрації. У цій зустрічі взяли участь кращі з кращих – переможці відкритого конкурсного відбору, лідери учнівського самоврядування Одещини. Після знайомства, екскурсії, тренінгів до плідного діалогу з учнівською молоддю приєдналися директор Департаменту освіти і науки ООДА Олександр Лончак та в.о.начальника служби у справах дітей ООДА Наталія Утюпіна.
Хочемо зазначити, що Регіональна дитяча рада є консультативно-дорадчим органом, який діє з метою захисту прав та інтересів дітей, врахування їх думки та безпосереднього залучення до прийняття рішень органів виконавчої влади у питаннях, що стосуються дітей.
Олександр Лончак щиро привітав членів Ради, розповів, які корисні та цікаві проєкти впроваджуються для учнівської молоді нашої регіону, пообіцяв усіляку підтримку та сприяння.
Під час офіційної частини зустрічі було заслухано кандидатів на посаду голови Ради. Шляхом голосуванням обрано очільника Анара Гасанова (Таїровська ТГ), його заступником – Павла Овчаренка (Березівська ТГ). Вітаємо і бажаємо успіхів і гарної командної роботи. Також визначено орієнтовну дату проведення наступного засідання, обговорено подальші дії та плани роботи.
поділитися