Урочисте відкриття реконструйованої будівлі Біляївської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Сьогодні відбулося урочисте відкриття реконструйованої будівлі Біляївської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. У рамках програми Президента України «Велике будівництво» було проведено реконструкцію приміщення школи, добудовано корпус для учнів початкової школи та актову залу.
На цю знакову подію з нетерпінням чекали більше півтисячі школярів, педагогічний колектив та батьки. Особливим свято стало для 55 першокласників, які тільки зараз розпочали свою освітню діяльність, після виходу з «червоної» зони епідеміологічної безпеки.
«Місто покинуло червону зону адаптивного карантину і нарешті діти змогли розпочати навчання у щойно відремонтованій школі. Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво», ми провели реконструкцію та створили гідні умови для навчання дітей», – зазначив у вітальному слові голова обласної державної адміністрації
Максим Куций
.
Завдяки реконструкції з’явилася також можливість організувати ресурсну кімнату для корекційних занять для дітей з особливими освітніми потребами. Відбулося оснащення кабінетів необхідним комп’ютерним та навчальним обладнанням. Вмотивовані школярі продовжать навчатися в одну зміну та обіцяють покращити свої освітні здобутки.
«У результаті реалізації проєкту створено сучасне освітнє середовище для надання освітніх послуг: комфортне, безпечне, доступне. Відтепер простора школа сприятиме повноцінному навчанню та розвитку учнів, що і було нашою головною метою», – наголосив директор Департаменту освіти і науки
Александр Лончак
.
поділитися