Щотижнева апаратна нарада

Було проведено щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Департаменту освіти і науки ООДА. Розпочав з перевірки стану реалізації доручень минулого тижня.
Головна новина, на яку всі чекали, з понеділка приступаємо до занять в закладах освіти. Тому доручив направити лист керівникам органів управління освітою щодо дотримання температурного режиму в закладах, правил протиепідемічної, пожежної безпеки та ін. Обговорив з колегами важливі питання розвитку фізичної культури і спорту серед учнівської та студентської молоді регіону, намічено ряд заходів з цього приводу. Також у полі зору моєї уваги – завершення реєстрації на пробне ЗНО-2021 та підготовка до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Потрібно активізувати цю роботу, тому Департаментом наразі розробляється масштабний проєкт по підготовці до ЗНО з математики. Окремо звернув увагу присутніх на розробці Стратегії розвитку освіти.
Серед інших розглянутих питань – підготовка до святкування окремих ювілейних дат, що визначені постановою Верховної Ради України, зокрема, 10-річчя Одеської Військової академії, 100-річчя Одеського національного економічного університету та заходи до Дня Соборності України. Акцентував також на актуальності інформації, розміщеної на офіційному сайті Департаменту

http://osvita.odessa.gov.ua/.
 
За результатами наради підготував ряд доручень заступнику і керівникам структурних підрозділів.
поділитися