Нова серія артплакатів “Визначні діячі Української революції 1917-1921 років” доступна онлайн.

Нова серія артплакатів “Визначні діячі Української революції 1917-1921 років” доступна онлайн.
Завантажуйте, поширюйте і користуйтеся 🙂
Один з постерів серії присвячений славному та достойному сину Одеси, який народився в сім’ї військового зі старого козацького роду, закінчив Одеську юнкерські школу, учасник Першої Світової, командував спочатку ротою, потім батальйоном. Нагороджений неодноразово за особисту хоробрість. З літа 1917 по січень 1918 начальник штабу Одеської Гайдамацької дивізії та один з її організаторів. Учасник Першого Зимового походу та битви під Замостям. До кінця життя був вірний Україні. Одеса, чи пам’ятаєш ти свого сина?
Артплакати «Визначні діячі Української революції 1917-1921 років» – це продовження проєкту з популяризації військової еліти Української революції 1917-1921 років, який Український інститут національної пам’яті спільно з освітньою платформою Експертний Корпус започаткував у 2018 році.
До нової частини увійшло 10 постерів із зображеннями діячів, які стояли біля витоків української армії: Всеволода Змієнка, Володимира Сальського, Віктора Павленка, Олександра Греківа, Харитини Пекарчук, Романа Дашкевича, Леоніда Ступницького, Олександра Загродського, Миколи Юнаківа та Гната Стефаніва.
Завантажити артплакати можна за посиланням – https://bit.ly/34ufW6j
Щоб отримати артплакати безоплатно для закладів науки, культури та освіти, музеїв, військових частин, громадських організацій та інших установ, потрібно:
1. Написати лист на ім’я голови Інституту або першого заступника голови від імені державного органу, органу місцевого самоврядування, навчального закладу, громадського об’єднання, державних та комунальних установ, закладів, які проводять діяльність із формування у громадян патріотизму і національної свідомості (далі – заявник). Лист підписується керівником.
2. У тексті листа обов’язково вказати:
– назву та кількість примірників видань, які заявник бажає отримати;
– мету розповсюдження;
– в тексті обов’язково зазначити про «ОТРИМАННЯ НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ»;
– контактну особу заявника, з якою можна буде координувати дії щодо пересилання примірників.
3. Лист надсилається:
– поштовим відправленням за адресою: вул. Липська, 16, м. Київ, 01021; Український інститут національної пам’яті;
– на електронну пошту uinp@memory.gov.ua.
4. Після отримання листа та його реєстрації співробітники Інституту зв’яжуться з контактною особою для уточнення необхідної інформації та погодження термінів і способу передачі видання.
5. Видання можна отримати безпосередньо за місцем знаходження Інституту у час, погоджений зі співробітниками.
6. Передача артплакатів здійснюється тільки після надання належним чином оформленого Акту приймання-передачі. Акт готується співробітниками Інституту у двох примірниках, які підлягають двосторонньому погодженню та підписанню керівниками, скріплюються печатками у разі наявності. Після підписання акту заявником один примірник залишається в Інституті.
Детальніше: https://bit.ly/3mnGaNF
 
поділитися