Навчання під час COVID-19

Третій тиждень навчання добігає кінця, а статистика захворюваності серед працівників закладів освіти та учнів переконливо доводить, що коронавірусна інфекція не щадить ні дорослих, ні дітей.
В області станом на 18 вересня коронавірус діагностували у 42 школярів і 57 працівників закладів освіти.
У зв’язку з підтвердженими випадками COVID-19 38 класів відправили на самоізоляцію, з них – 20 класів закладів освіти м.Одеса, 5 класів Біляївського, 2 – Іванівського, 4 – Тарутинського, 1 – Саратського, 1 – Татарбунарського, 2- Березівського району, 1 –м.Чорноморськ та 1 клас приватного закладу м. Одеса. На самоізоляції перебувають 1105 учнів та 100 учителів.
У «червоній» зоні поки залишаються м. Біляївка, м. Ізмаїл та Болградський район. Продовжують навчатися дистанційно 16 918 учнів із 38 закладів освіти.
13 закладів загальної середньої освіти використовують дистанційні технології навчання через захворювання на коронавірус учнів та вчителів.
Варто зазначити, що в Україні змінили правила карантину та умови “зонування” регіонів з урахуванням епідеміологічної ситуації. Відтепер рішення про заборону роботи закладів освіти на територіях з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде прийматися спільно Державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ та НС.
Також в адміністративних одиницях з «помаранчевим», «жовтим» та «зеленим» рівнями небезпеки забороняється робота шкіл у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більше ніж 50 відсотків класів.
Вкотре закликаємо учасників освітнього процесу дотримуватися всіх рекомендацій щодо протидії розповсюдження COVID-19.
поділитися