МОЛОДІЖНІЙ РАДІ – БУТИ!

📍День має бути добрим, якщо почнеться з гарних новин. Моя мрія – створити сучасний публічний простір, в якому молодим людям було б корисно та цікаво проводити час – здійснилася! Радий повідомити, що процес формування молодіжної ради при Одеській обласній державній адміністрації перебуває на етапі завершення. І я щиро вітаю усіх причетних до цієї події! Наразі триває робота ініціативної групи з визначення кандидатів. Наступним кроком буде проведення установчих зборів (про місце і час повідомимо додатково).
📍Що ж, друзі, хочеться якнайшвидше розпочати нашу плідну співпрацю. Тим паче тішить така кількість заявлених учасників – молодих лідерів, небайдужих хлопців і дівчат, які готові брати відповідальність й активно долучитися до реалізації молодіжної політики у регіоні та вирішення питань в усіх сферах суспільного життя. Переконаний, що вашою головною мотивацією стануть успіх і командна робота на результат.
📍Нагадаю, що молодіжна рада як консультативно-дорадчий орган не може входити до громадських та релігійних об’єднань, політичних партій і рухів, а користується принципом надання рівних можливостей.
📍Приєднуйтесь, пропонуйте. Зміни починаються з кожного з нас!

@Директор департаменту освіти і науки ООДА, Олександр Лончак!

поділитися