Мінветеранів спільно з ІНПУ та УДЦНПВ розробило рекомендації для ветеранів щодо проведення “Уроків звитяги” у січні

Мінветеранів закликає ветеранів долучитися до “Уроків звитяги” у січні в освітніх та позашкільних навчальних закладах, громадських дитячо-молодіжних об’єднаннях.
Спеціально розроблені інформаційно-методичні матеріали стануть помічниками під час підготовки до проведення годин національно-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді .
Рекомендації міжвідомчої робочої групи при Мінветеранів складені спеціально для ветеранів та педагогічного складу освітніх закладів. В основу матеріалів покладені приклади героїзму учасників Української революції ХХ століття та сучасних героїв російсько-української війни. Саме у січні відбувались події, що мають вагоме історичне значення у виборюванні українським народом права жити у самостійній державі – Перша незалежність та День Соборності України, День пам’яті Героїв Крут, Битва за Донецький аеропорт та Бої за Дебальцеве. Ознайомитися з цими матеріалами можна за посиланням.
“Урок звитяги” – просвітницький проєкт, ініційований Міністерством у справах ветеранів України при сприянні Інституту національної пам’яті України на заміну “Уроку мужності”, що залишався в країні як спадок часів СРСР.
Над його розробкою працює міжвідомча група, до якої залучені фахівців Міністерства у справах ветеранів, Інституту національної пам’яті України, Міністерства освіти та науки, Міністерства молоді та спорту, Міністерства культури та інформаційної політики та ряду істориків.
Довідкові матеріали за посиланням: https://cutt.ly/UjRtdJB
 
 
поділитися