Лекція «Психологічні наслідки впливу подій Голодомору на майбутні покоління свідків геноциду 1932-1933 років»

16 лютого 2017 Одеський обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді з лекцією «Психологічні наслідки впливу подій Голодомору на майбутні покоління свідків геноциду 1932-1933 років» побував у гостях старшокласників та педколективу Маринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївського району, Одеської області.
Представники Одеського обласного центру патріотичного виховання дітей та молоді не вперше в цій школі. Раніше зустріч з директором школи Патланюк Любов’ю Семенівною, з педколективом та учнями з метою налагодження зв’язків та співпраці залишили приємні спогади. Національно – патріотичне виховання, його розвиток та вдосконалення є актуальним завданням для всіх учасників виховного простору Маринівської школи. Це осередок національно- патріотичного виховання. Школа сприяє розвитку та формуванню громадянської компетентності, гідності та відповідальності учнівської молоді, усвідомленню та визнанню ними демократичних принципів життя та пріоритетів прав людини.
| Приємним фактом нинішньої зустрічі можна відмітити зацікавленість учнів темою лекції, знаннями та розумінням трагедії українського народу Голодомору. Старшокласники приймали активну участь у запропонованих вправах. Приємно, що лекція, з участю не тільки учнів а й педагогів та адміністрації школи, пройшла в теплій дружній атмосфері.

поділитися
vasily.gudkov