Лекція “Акт злуки УНР та ЗУНР: погляд через сторіччя”.

Сьогодні у бібліотеці ім. Грушевського одесити прослухали чудову лекцію Володимира Чумака, що пройшла за організації Відділу соціокультурної діяльності ООУНБ імені М.С. Грушевського, Вуличного Фронту та звісно Одеського обласного Центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді.

Ми раді зазначити, що лекційна зала була повністю заповнена, що свідчить про неабиякий інтерес до її теми: «Акт злуки УНР та ЗУНР, погляд через сторіччя». Було приємно споглядати, що більшість присутніх становила саме молодь, оскільки саме за ними майбутнє нашої держави, тож їм не слід припускатись помилок минулого. Із глядацьких рядів раз у раз лунали питання до лектора, що показує зацікаленість слухачів до лекції.

А приємним завершення сьогоднішньої події стало те, що усі бажаючі змогли отримати календарі які оформлені у національно-патріотичному стилі.

Дуже вдячні усім хто сьогодні був з нами та чекаємо на Вас у вівторок о 19. 00,на флешмобі також присвяченому Акту Злуки: https://www.facebook.com/events/315998005790783/

поділитися
redactor