“Козацький некрополь Одеси: екскурсія ІІІ на Куяльницьке (Сотніківське) кладовище” (Анонс)

6 листопада знову запрошуємо приєднатися до екскурсії ІІІ на Куяльницький (Сотниківський) цвинтар з професором Тарасом Гончаруком.
ІСТОРИЧНА ДОВІДКА. Сотниківський цвинтар – старий, недіючий цвинтар колишнього селища Куяльник, поховання козаків Сотниківської Січі. Знаходиться в межах міста Одеса, по Хаджибейській дорозі, на схилах Шкодової гори. Куяльницьке кладовище є свідченням активної участі в історії розвитку Хаджибея-Одеси запорозьких козаків та їхніх нащадків від 1770-х рр. Це кладовище є місцем пам’яті каменярів, які, ризикуючи життям, добували каміння для розбудови найбільшого міста України середини ХІХ ст. Сотниківський цвинтар (січ) – найбільший із збережених козацьких цвинтарів України.
6 листопада 2022 року, збір – 11:50, на зупинці 20 трамваю, Херсонський сквер! Дуже просимо без запізнень, відправлення о 12:04!!!
З собою мати бойовий й гарний настрій та гроші на проїзд трамваєм. І обов’язково тепло одягайтеся! Кількість місць обмежена. Запис у Наталії Михайленко (https://www.facebook.com/andriana.natali)
поділитися