Дитячий показ напередодні свята Св.Миколая. «Моя країна – Україна»

Вхід вільний. ВІДКРИТО реєстрацію на показ https://forms.gle/BSxHDP5Rk2oUVS157

Дитячий показ напередодні свята Св.Миколая.
«Моя країна – Україна» – анімаційний народний казково-пізнавальний серіал, виконаний переважно в техніці пластилінової анімації. Маленькі сюжети з любов’ю та повагою розповідають про розмаїття нашої батьківщини; кожна історія – це казка, легенда або байка з конкретного місця в Україні, будь-то велике місто або маленьке село, поле або море.

1. Петриківка
У цій серії Лірник та Кіт чують від петриківської майстрині чарівну казку про те, як у сиву давнину закохані Петро та Оксана захищали рідне село від нападу чужинців. Це розповідь про чарівну непереборну силу справжньої любові та краси.

2. Казочка про місто Борщів
Казочка про місто Борщів, про діда-Всеодно, який подув на Остапа пилюкою-всеоднюкою, та сало йому все одно. Та як в кожної господарки з’явився свій власний рецепт борщу.

3. Чорне озеро
Мандруючи Україною, Лірник з котом узнають від випадкового попутника про існування в районі Знам’янки (Кіровоградська область) так званого Чорного лісу та Чорного озера. В лісі існують дивовижні і незвичні для України рослини і тварини. Озеро не має дна, зате на ньому є острови, що перевертаються, а живуть у ньому єдині в своєму роді чорні карасі. І друзі вирішують на власні очі впевнитися в існуванні цього дива.

4. Мелітополь
Історія про те, як було засновано місто Мелітополь.

5. Хто живе на дні Пісочного?
У фільмі йдеться про те, що колись на місці озера Пісочне – нині другого за розмірами після сусіднього Світязя – жив у замку король Чистодум зі своєю донькою та собакою, які мали одну особливість – усе, про що вони думали, матеріалізувалося у білі хмарки-думки. Якось на замок насунулося Страховисько Чорнодум, яке воліло одружитися на принцесі-доньці. Король намагався вдатися до різних хитрощів, аби запобігти тому, проте сили були нерівні і принцеса та пес випустили в небо хмари-думки, які залили дощем замок, а відтак утворили Пісочне озеро, відтоді сповнене чистої води від чистих думок.

6. Верхівня
«Це пустеля, царство хлібів…Там починається українська земля. Цей краєвид укинув мене в якесь остовпіння» Оноре де Бальзак.

7. Луганський степ
Сашко Лірник та Кіт Воркіт потрапляють у висушений сонцем степ. Там вони зустрічають бабака, який показує їм місця, де степ зберіг свій майже первісний вигляд.

8. Башта Беати
Легенда про Беату з міста Дубно, як вона випадковим залпом з гармати відбила військо нападників.

9. Чорнозем
Легенда про чорнозем, точніше про Село «Чорнозем» яке насправді існує у Чернігівський області. Про те, як до людей потрапив чорнозем, та як на власному досвіді дізналися про це Лірник та Кіт.​

10. Козацька дума про віргів, Якима та царя Клюка
Козацька дума про те, як козаки перемогли віргів за допомогою Якима Погрібняка, який побудував церкву без жодного цвяха.

Тривалість фільму: 56 хвилин
Вікове обмеження: 0+
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Показ відбувається в рамках фестивалю ” Українське дітяче кіно ” завдяки компанії «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Фестивалю фільмів для дітей та підлітків “Чілдрен кінофест”.

– Артхаус Трафік – https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/
– Державне агентство України з питань кіно – https://www.facebook.com/ukrainefilmagency
– Чілдрен кінофест – www.facebook.com/sovenokcharlie/

Правила:
Збір глядачів відбувається у фойє кінотеатру біля квиткового контролю. Організатори не обмежують доступ глядачів на сеанс навіть після заповнення всіх вільних крісел в залі.

Заявки на відвідування показу організованими групами осіб надсилайте на адресу: kultprosvit@gmail.com

Проєкт відбувається за ініціативою ГО “Культпросвіт” за підтримки: кінотеатру Сінема Сіті, Центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді.

Коли: 17 грудня, вівторок , 17:00.
Де: Кінотеатр “Сінема Сіті Одеса”, ТРЦ “Fontan Sky”, пров.Семафорний, 4, 2-й поверх.

До зустрічі на кінопоказі!

поділитися