Чергове засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Вчора, 26 вересня, відбулося чергового засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Одеській обласній державній адміністрації.
На засіданні були присутні і співробітники Центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді, а саме, т.в.о директора Наталя Михайленко та фахівець сектору військово-патріотичного виховання Олександр Голопателюк.

На порядку денному обговрювались наступні питання:

– Про підготовку та проведення у 2018/2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл(Джури)”

– Про стан шкільних тирів

– Про присвоєння статусу національної пам’ятки Сотниківському козацькому цвинтарю

– Стану кабінетів предмету “Захист Вітчизни” з відповідною інвентаризацією

– Про порядок організації та забезпечення Всеукраїнського вишколу “Джура-Прикордонник” (Ізмаїл, 2019).
Та інше.

Учасникам засідання вдалось побудувати конструктивной діалог та було визначено пріоритетні напрямки роботи на 4 декаду 2018 року. Зокрема було прийнято рішення про негайний початок роботи з поліпшення стану обладнання кабінетів “Захисту Вітчизни” у навчальних закладах Одеської області та міста Одеси. Для цього, буде відбуватись тісна співпраця Міністерства освіти і науки України та Міністерства оборони України.

Крім того, було вирішено застосувати усі правові важелі впливу на те, щоб максимально пришвидшити процес присвоєння статусу національної пам’ятки Сотниківському козацькому цвинтарю

Наступне засідання відбудеться у жовтні.

 

 

поділитися
redactor