Апаратна нарада

Провів апаратну нараду з начальниками відділів Департаменту, за участі ректора КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» Любові Задорожної, директора КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді» Наталі Михайленко, директора КУ «Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання» Дмитра Макосія. Разом з колегами затвердили план заходів на робочий тиждень та поточний місяць. Окремо звернув увагу на завершення процесу передачі у власність територіальних громад закладів освіти, будинків дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацьких спортивних шкіл у зв’язку із децентралізацією, недопущення їх ліквідації. Дану ситуацію тримаю на постійному контролі.
Обговорили ідеї щодо підготовки заходів до святкування 30-ї річниці Незалежності України, організації конкурсу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), засідання дитячої регіогальної та молодіжної ради тощо.
Підсумовуючи результати наради, побажав усім плідної роботи, наголосив на дотриманні виконавської дисципліни та дав колегам ряд доручень з різних питань.
поділитися