19 травня в Одесі пройшов вже ХІ похід мегамаршу у вишиванках

19 травня в Одесі пройшов вже ХІ похід мегамаршу у вишиванках приурочений Всесвітньому дню вишиванки, дням Європи й всеукраїнському дню вуличної музики.

Ця гарна традиція прийшла до нас з Києва і вже шостий рік поспіл організатори її проводять в центрі міста.

Цікавинкою цьогорічного мегамаршу став виступ хору та оркестра Військово-Морських Сил України,які біля пам’ятника ім.. Т.Шевченка заспівали з мегамаршівцями оновлений гімн української армії – «Зродились ми великої години!»

Інформаційний партнер «Країна ФМ Одеса» запровадив гарну традицію – фотозону й провів розігріш призів)

Цього року відзначився Савранський район, який провів у себе 18 травня вишиванкову ходу до дня Європи і краща делегація приїхала на одеський мегамарш) Тисяча одеситів та гостей міста пройшлися маршрутом від готелю «Пасаж» до парку Шевченка, де захід плавно перейшов у святкування дня вуличної музики!

Дякуємо керівництву Одеської області та Одеська обласна державна адміністрація, Департаменту освіти і науки ООДА, Управлінню культури, релігій й охорони об’єктів культурної спадщини, Управлінню транспортно-комунікативної інфаструктури ООДА, команді КУ “Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді”  за всебічну підтримку!

Наступного року вже ХІІ похід відбудеться 18 травня 2019 року

« 1 of 4 »

 

поділитися
vasily.gudkov